להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית  >>  חדשות
חדשות
 
קייטנת אילוף כלבים קיץ 2017- עמק המצלבה. ירושלים
בקייטנה נלמד על התקשורת של הכלב על טבעו ועולמו. איך הכלב רואה וחווה את העולם. עוד נלמד ללמד את הכלב הוראות שונות כגון: שב, ארצה, להישאר, להחזיר כדור, לתת יד, לקפוץ בחישוק ועוד. נלמד גם את הכלב להקשיב לנו שאנו קוראים לו וללכת יפה לידנו. הקייטנה מתקיימת בין עצי החורש המקסימים שבעמק המצלבה. (בצל). באווירה אינטימית וקטנה - עד 10 ילדים ונוער בגלאים 10 ועד 14. הקייטנה תתקיים בתאריכים 6-11. לאוגוסט. מיום ראשון עד שישי בין השעות 08:30 ל 12:30 (איסוף עד השעה 13:00). הקייטנה מיועדת לילדים ולנוער ולכלביהם. לרישום ומידע נוסף: עופרי, 052-6999455

הכשרת כלבים טיפוליים, לבעלי מקצועות הטיפול והחינוך: מטפלים בעזרת בעלי חיים, פסיכולוגים, עו"ס, מורים לחינוך מיוחד הרוצים להיעזר בכלב בעבודתם.
כלב טיפולי זקוק להכשרה מיוחדת, כדי לעבוד עם אוכלוסיות מיוחדות באופן הטוב ביותר. אנשי מקצועות הטיפול והחינוך, העובדים עם הכלב צריכים להבין את טבע הכלב והתנהגותו הזואולוגית בכדי לעבוד עמו בצורה טובה, כצוות, בכדי שהכלב באמת יעזור בתהליך הטיפולי. בעזרת שיטה ייחודית Natural DogManShip ניתן ללמוד לחנך את הכלב לעשייה טיפולית, כך הכלב ייהנה מעבודתו ויראה בה עשייה הטבעית לו. ההכשרה מיועדת לבעלי מקצועות הטיפולי והחינוך הרוצים להיעזר בכלב בתהליכים טיפוליים וחינוכיים. ההכשרה כוללת 10 מפגשים באופן פרטי/ אישי בבית זית או בקורס של 16 מפגשים, בקבוצה, בשיתוף עם מכון מגיד, בירושלים ובכפר סבא. פרטים והרשמה: עופרי המפה שוחט 6999455 - 052

"קסם של כלב"- התערבות פסיכו חינוכית לילדים ונוער בעזרת כלב טיפולי
התכנית בדגש על שיפור מיומנויות חברתיות ורגשיות, פתרון בעיות, ויסות רגשי, שליטה עצמית והבנת תקשורת לא מילולית. המגע עם הכלב, חינוכו ואימונו, הכרת עולמו, והרצון לקשר עמו מעודדים למידה, רצון לשינוי והסתגלות חברתית חיובית אצל ילדים ונוער. התכנית מועברת כקורס לימודי, המדגיש מטרות ולא כתהליך טיפולי, כדי להגביר את המוטיבציה של הילדים והנוער לשינוי והתפתחות.

כלבי שירות ועזר , כלבי שמע וכלבי תרפיה
כלבי שירות וכלבי שמע בהכשרתם נועדו לעזור לאנשים עם מוגבלות פיזית או שמיעתית. כלבים אלו מלווים את האדם לכל מקום ועוזרים לו באופן פיזי ונפשי להתמודד עם אתגרי החיים. כלב תרפיה הוא כלב המחונך לתמוך בילדים ונוער עם צרכים מיוחדים ולהוות להם חבר. כמו כן כלב זה תומך גם בשאר בני המשפחה בעיקר באחים ואחיות של הילד/ הנער עם הצרכים המיוחדים. את הכשרתי לחינוך כלבי שירות ושמע לבעלי מוגבלויות, רכשתי ב Assistance dog institute , שבקליפורניה, ארה"ב. בוני ברגר היא אחת מהחלוצות שפתחו את התחום של כלבי השירות מתוך אמונה שכל אחד זכאי לרמת חיים גבוה ושהכלב יכול לתרום רבות לאיכות החיים שלנו. הכלב מספק אהבה ללא תנאי, מהווה גשר לסביבה ומגיש עזרה פיזית לבעליו.

תקשורת וחברות דרך עולמו של הכלב- פעילות חינוכית בנוכחות כלב טיפולי, לחוגים ולקייטנות
נלמד לחנך את הכלב לעשות בשבילנו הוראות כמו, שב, תן יד קפיצה דרך חישוק, להביא דברים מהרצפה, לשחק איתנו עם כדור ועוד. נלמד להבין את שפתו של הכלב שלנו וכך ללמד את הכלב להקשיב לנו. ודרך עולמו של הכלב נוכל ללמוד על העולם שלנו , על היחסים בינינו ובין הזולת, על מנהיגות, שיתוף, עזרה הדדית וסובלנות. הכלב חי בלהקות, במבנה היררכי וללא הבנה, שפה משותפת וכבוד הדדי הלהקה לא יכולה לשרוד בטבע. בתכנית זו אנו משלבים תכנים בנושא החיים בקבוצה וחשיבותה של תקשורת ושפה משותפת למשל קבלת האחר, ערבות הדדית, שיתוף פעולה בקבוצה. וכל זה בדרך חווייתית ועבודת חינוך עם הכלב.

חינוך כלבים וגורים בשיטת חינוך הטבעית לכלב. ללא אלימות פיזית או מילולית
חינוך נכון של הכלב יעזור לנו לחיות עם הכלב בהרמוניה ובכייף. כאשר הכלב מקשיב לנו ומכבד אותנו אנו יכולים לצרף אותו ליום יום שלנו בלי חשש לבעיות ולכעסים מיותרים. ניתן ללכת אתו לטיולים, לבקר חברים, לבקר משפחה, לשבת אתו בבתי קפה ועוד... כל זה נעשה בשיטת Natural Dogmanship. שיטת חינוך הטבעית לכלב, היוצרת הרבה כייף משותף לנו ולכלב. לונה ולוקה, מסוג בורדר קולי.

חינוך גורים - חשוב לחנך את הגור החדש !!! קורס חינוך גורים באופן הטבעי לגור, ולשילוב נכון במשפחה.
חינוך גורים, מגיל ששה שבועות, כולל חינוך לעשיית צרכים מחוץ לבית, הבנת שפת הכלב וטבעו, משחק נכון עם הגור, חינוך להקשבה בסיסית ולהוראות בסיסיות כמו: לבוא כשקוראים בשמו של הגור, שב, ארצה ולהביא חפץ. שילוב סוציאלי נכון של הגור במשפחתכם יביא עמו הרבה שמחה וכייף בעתיד. אחד הדברים החשובים כאשר מביאים גור חדש הביתה זה ליצור לו מקום בטוח, מאורה. המקום הבטוח של לונה, גורת בורדר קולי.

 
עופרי המפה - שוחט     0526999455                Offri Hampe- Shochat           
ירושלים - מבשרת ציון - מודיעין והסביבה Jerusalem area & Modiin
info@kelev.net
***

This site was built by Talila Gilad Megiddon OnLine Station