חינוך כלבים וגורים - גישה חדשה

תקשורת אמיתית בין האדם לכלב, המבוססת על הבנת שפת הכלב וטבעו, תיצור קשר של כבוד הדדי והרמוניה. Natural DogManship - היא שיטת חינוך ייחודית המבוססת על טבע הכלב והתנהגותו הזואולוגית. הכלב הוא חיית טרף. בטבע, הכלב הוא חלק מלהקה המקיימת עצמה ושורדת על ידי ציד משותף. לאינסטינקט הציד חלק חשוב גם בהתנהגותו של כלב הבית. שיטת חינוך זו מבוססת על משחק המדמה צייד משותף שלנו ושל הכלב, המכיר בכך שאינסטינקט הציד של הכלב מהווה עדיין חלק חשוב בטבעו והתנהגותו של הכלב. רוב כלבי הבית מחפשים את הציד באופן אקטיבי, גם אם זה לא ציד אמיתי לשם הישרדות. ניתן לראות כל הזמן כלבים "צדים"- רצים אחר חתולים, כדורים או צעצועים אחרים ועוד. משחקי "הצייד" המשותפים יוצרים קשר מיוחד בנינו לבין הכלב שלנו, להרבה כייף ושמחה בטיולים עם הכלב ולשילוב נכון של הכלב בחיינו. Natural DogManship -היא שיטת חינוך מותאמת לטבעו של הכלב ולצרכיו ומבוססת על חיזוקים חיוביים וחיזוק המוטיבציה של הכלב לקשר ולהקשבה. זוהי שיטת חינוך טבעית לכלב, הגורמת לו לאושר רב ולעניין, מאתגרת אותו ומעלה את איכות החיים שלו. החיים לצדו של האדם מקבלים משמעות שונה. המפגשים מתקיימים בדרך כלל פעם בשבוע, באופן פרטני המשפחה + הכלב, ניתן גם לעשות מפגשים דרך המחשב בשיחות וודיאו. עוד פרטים בדף הפייסבוק שלי : חינוך כלבים וגורים בגישה חדשה וחינוך כלבי שירות ותרפיה-kelev.net מוזמנים ליצור קשר!

"קסם של כלב"- טיפול וחינוך לילדים ונוער המשלב טיפול בעזרת כלבים וטיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT).

נוכחות הכלב במרחב הטיפולי תורם ליצירת אווירה נעימה ורגועה רצון לשיתוף פעולה ומוטיבציה לשינוי. הקשר והמגע עם הכלב מעודדים למידה של אמפתיה, אחריות, ביטחון עצמי וחיזוק הערך העצמי. מערכת היחסים המיוחדת בינינו לבין הכלב מלמדת אותנו רבות על עצמנו ועל הסביבה שלנו. הכלבים לא שופטים אותנו, הם מקבל אותנו כפי שאנו ומלמדים אותנו לקבל ולהחזיר אהבה. השילוב בין הטיפול הקוגניטיבי התנהגותי והעבודה עם הכלב להוראות שונות, מעודדים למידה של מיומנויות חברתיות, כגון תקשורת מילולית ולא מילולית, וויסות ושליטה עצמית ופתרון בעיות. למשל הכלב מגיב באופן ישיר ומידי למצבי הרוח שלנו, כאשר אנו כועסים הוא לא ירצה להתקרב אלינו וכאשר אנו שולטים ברגשותינו ומבטאים רגשות חיוביים, הכלב יבוא, יחפש את קרבתנו וירצה במגע ובליטוף. "קסם של כלב" הוא טיפול המתאים לילדים ונוער החווים קשיים רגשיים, חברתיים והתנהגותיים, כגון חרדות שונות, רגשות של ערך עצמי נמוך וחוסר ביטחון, קושי בשליטה עצמית, קושי בניהול כעסים, דחייה חברתית, בדידות ועוד. עוד פרטים על "קסם של כלב" גם בפייסבוק בדף שלי: קסם של כלב - טיפול בעזרת כלבים וטיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT אשמח לענות לכל שאלה ועניין

הכשרת כלבי עזר לילדים ומבוגרים בעלי מוגבלויות פיזיות, קוגניטיביות ונפשיות

כלבי עזר או כלבי תרפיה הם כלבים המחונכים לעזור לאנשים בוגרים או לילדים עם צרכים מיוחדים ומוגבלויות פיזיות שונות. הכלבים תורמים לנו בשלושה רובדים: הם חברים השמחים להימצא בחברתנו. הם אוהבים אותנו ומקבלים אותנו בדיוק כפי שאנחנו. הם יכולים להעניק לנו עזרה פיזית למוגבלויות שונות. הם מהווים גשר וחיבור לחברה שמסביב. כלבי עזר יכולים לבוא לעזרת אנשים עם נכויות שונות כולל עזרה כמו: הבאת חפצים שונים, הרמתם מהרצפה, הדלקה וכיבוי אורות או מכשירים שונים אחרים כגון מחשב, , פתיחה וסגירת דלתות ועוד. ישנם כלבים המחונכים לעזור לכבדי שמיעה או חרשים על ידי התרעה או הסבת תשומת הלב של החרש לרעשים שונים, קולות או קריאת שמו. כלבי תרפיה יכולים לעזור לילדים עם מוגבלויות שונות. למשל לילדים עם אוטיזם ליצור קשר עם האנשים שבסביבתם הקרובה, ולעזור להם ללמוד מיומנויות חברתיות שונות. הכלב מביא אתו שמחה, חברה ואושר. עוד פרטים בדף הפייסבוק שלי : חינוך כלבים וגורים בגישה חדשה וחינוך כלבי שירות ותרפיה-kelev.net מוזמנים מכל הלב ליצור קשר בכל שאלה או עניין!